busy

Kilka słów o Mnie, Koks Bus

Witaj! Jestem Patryk.

Założyłem działalność Koks Bus z myślą o innych, by ułatwić podróżowanie równie w celach zarobkowych (dojazdy do pracy oraz powroty), turystycznych, a także okolicznościowych (np. wesela). Cieszę się, że zainteresowała Cię moja strona internetowa i blog. To właśnie tutaj znajdziesz potrzebne informacje na temat przewozu osób busami 9-osobowymi oraz wynajmu pojazdów do 3.5T. Mam nadzieje, że zgromadzone doświadczenia pomogą Ci, choć trochę zrozumieć branżę transportową.

Przygodę czas zacząć.

W marcu tego roku zacząłem swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą. Niestety na samym początku natknąłem się na wiele problemów m.in. kryzys gospodarczy spowodowany epidemią Covid-19, jednakże metodą małych kroków otworzona przeze mnie firma Koks Bus przetrwała ten najcięższy kryzys.
Często słyszałem pytanie: Jak udało Ci się przetrwać epidemie, skoro firmy z
wypożyczalniami oraz inne z branży turystycznej upadały?
Odpowiedź jest prosta. Pracuję od 8 lat w Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Raciborzu „PKS Racibórz” jako Dyspozytor-Dyżurny Ruchu, dzięki czemu posiadam ogrom wiedzy i doświadczenia w dziedzinie transportu, a także poznałem wielu ludzi, którzy pomogli mi przetrwać podczas pandemii. Cały czas staram się, rozwinąć, podnosić jakość wykonywanych usług. Stali klienci chętnie korzystają z transportu na wesela, imprezy kawalerskie, bądź lotniska, a z dnia na dzień przybywa coraz więcej nowych klientów.

Bezpieczny przewóz osób

Moim zdaniem podstawą transportu jest przede wszystkim bezpieczeństwo podróżnych. Niestety sam kiedyś doświadczyłem nieprzyjemną podróż, wracając z Holandii od strony kierowcy, który nagminnie łamał przepisy drogowe i powiedziałem sobie, że nie pozwolę, nigdy przeżyć podróżującym to co przeżywałem ja wracając do domu. Wiedząc i mając już spore doświadczenia, zacząłem od zakupu nowych samochodów osobowych, które obniżają ryzyko awarii do minimum na trasie. Zgodnie z zasadami jako przewoźnik zadbałem o każdy szczegół bezpieczeństwa, począwszy od zakupów nowych pojazdów z najnowocześniejszym systemem bezpieczeństwa, klimatyzacją w całej przestrzeni pojazdu aż po komplet pakietu ubezpieczeń. Nowoczesne busy bezpieczna jazda wymaga przede wszystkim doskonałej sprawności technicznej. Przeglądy techniczne są wykonywane na bieżąco w autoryzowanych serwisach, a nie pseudo warsztatach. Dodatkowo każdy samochód jest sprawdzany przed wyjazdem w trasę, ponieważ uważam, że niespodziewane usterki nawet te drobne mogą spowodować kolizją drogową, a tego każdy z nas chce uniknąć. legalność działania poruszanie się po drogach wiąże się rutynowymi kontrolami, dlatego:


– konieczne jest odpowiednie ubezpieczenie

-licencja transportowa

-sprawny pojazd

-uczciwość wobec pasażerów.

Granice otwarte!

Miałem okazje wieść młodzież, która miała załatwioną prace w Niemczech, tylko potrzeba było mi już tylko transportu. Otrzymując telefon od firmy czy jestem zainteresowany przetransportowaniem młodzieży, bez żadnego wahania się zgodziłem. Zaraz po telefonie bus został zawieziony do GTI AUTO SPA w Lubomii. Firma ta zajmuje się detailingiem samochodów osobowych jak i ciężarowych. Nie tylko jakość usług, ale również podejście do klienta jest na najwyższym poziomie. Zgodnie z zaleceniami WHO pojazd został odpowiednio wymyty oraz zdezynfekowany. W dniu wyjazdu panowała tak świetna atmosfera, że nikt z nas nie sądził, iż podróż tak szybko minie.

Udostępnij na Facebooku

Facebook